Задолжително прочитај пред да пријавиш некого.

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Задолжително прочитај пред да пријавиш некого.

Пишување by Ryan Garcia on Нед Сеп 11, 2016 6:19 pm

-[Пцовки во OOC] = 2 часа ДХ
-[Тешки навреди во OOC] = 2 часа ДХ
-[Тешки пцовки во IC] = 1 час ДХ
-[OOC Закани] = 2 часа ДХ

Доколку админ ве фати дека пцуете некого ке биднете казнети со warn
avatar
Ryan Garcia
Admin

Posts : 21
Join date : 2016-09-11

Преглед на профилот на членот http://lc-gaming.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот